Obsługa prawna szkody

Home Pomoc prawna po wypadku

Kompleksowo pomożemy po wypadku

Wypadek może nieść za sobą kolosalne skutki wpływające na nasze zdrowe lub na samochód, który uczestniczył w kolizji. Aby ułatwić powrót do stanu z przed wypadku warto jest skorzystać z wysokiego odszkodowania OC jakie powinna zapłacić nam ubezpieczalnia sprawcy wypadku. Takie świadczenie przysługuje każdemu poszkodowanemu, który nie jest sprawca wypadku.

 

Osoba, która była uczestnikiem feralnego wypadku może się wiec ubiegać o roszczenie do ubezpieczyciela, u którego sprawca kolizji wykupił polisę OC, Taka polisa jest obowiązkowa w naszym kraju i jest wypłacana osoba, które nie spowodowały wypadku. 

Uzyskaj pomoc:
tel. 781 708 007

Auta zastępcze:
tel.: 781 668 007

Pomożemy w uzyskaniu godnego odszkodowania

Dochodzenie swoich roszczeń powypadkowych często może nie być tak proste jak to się wydaje w teorii. Często ubezpieczalnie skłaniają się do drastycznego zaniżania odszkodowania OC jakie nam przysługuje. Jeżeli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy z zakresu prawa lub zdolności negocjacji możemy otrzymać znacznie mniejszą kwotę niż nam powinna przysługiwać. Nasza firma może ci pomóc w uzyskaniu odszkodowania OC o należytej wartości. Skorzystanie z naszych usług może doprowadzić, że kwota, którą otrzymamy z odszkodowania będzie nawet o 70 procent wyższa niż gdybyśmy robili to na własną rękę. 

 

Świadczenie wypłacane z polisy OC przysługuje nie tylko uczestnikom wypadków, w których biorą udział same samochody. W przypadku gdy dojdzie do potrącenia pieszego lub rowerzysty ubezpieczyciel osoby powodującej wypadek również musi wypłacić nam pieniądze. Przygotujemy dla was bardzo dokładny kosztorys poniesionych przez nas strat w wyniku wypadku. Zlecenie tego procesu firmie taka jak nasza zajmującej się profesjonalnie takimi sprawami to pewność, że otrzymamy należne pieniądze szybko i sprawnie. 

 

Jeżeli zdarzenie, w którym byłeś poszkodowany miało miejsce w ostatnich 3 latach i już otrzymałeś pieniądze z polisy sprawcy istnie duża szansa, że możesz nadal otrzymać znacznie więcej pieniędzy. Proces zaniżania odszkodowań to znana od lat praktyka obecna praktycznie w każdej ubezpieczalni. Pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań z OC sprawcy może nastąpić również po wypłacie środków z polisy. Profesjonaliści pracujący przy takich sprawach dobrze znają prawo i pomogą odzyskać ci należne pieniądze. 

 

Być może zastanawiasz się co my mamy z tego, że pomożemy ci zdobyć należne pieniądze. Współpraca przy takich sprawach przynosi korzyści obu stronom. Pobieramy bowiem tylko niewielki procent z kwoty jaką uda nam się dodatkowo wynegocjować. Ty zyskujesz dodatkowe pieniądze na naprawę strat po wypadku, a my zarabiamy na pomocy osoba poszkodowanym sprawiając, że ich portfel zasilają pieniądze, których mogli by nigdy nie dostać. Szansa na odzyskanie zaniżonej kwoty przy naszej pomocy jest stuprocentowa. Nasi specjaliści od lat wygrywają takie sprawy sprawiając, że nasi klienci wychodzą z całej tej nieprzyjemniej sprawy jaką jest wypadek ze znacznie większą ilością gotówki niż gdyby działali sami. 

 

Jeżeli liczą państwo na solidną pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań z OC sprawcy powinni państwo skorzystać z usług naszej firmy. Kompleksowo załatwiamy wszystkie formalności. W precyzyjny sposób wywalczamy znacznie większe kwoty odszkodowań. Sprawdź naszą ofertę a na pewno się nie zawiedziesz. Zapraszamy do współpracy. 

Zadzwoń
PO WYPADKU
Pomożemy Ci od A do Z.
tel. 781 708 007
tel. 781 668 007

Opinie Klientów:

Waldemar SzpotkowskiWaldemar Szpotkowski
16:02 02 Feb 22
Polecam z czystym sumieniem.Pan Tomek zajął się obsługą po wypadku od A do Z. Auto zastępcze bardzo czyste i zadbane. Pełen profesjonalizm.Jeszcze raz dziękuję!
Grzegorz KościakGrzegorz Kościak
15:45 19 Jan 22
Super firma, uczciwość, życzliwość, sedeczność, współczucie i chęć niesienia pomocy, to dobra cecha ktora ich wyróżnia ze dzisiejszego biznesowego świata. Polecam 👍
Aleksander SzczuckiAleksander Szczucki
20:37 17 Jan 22
Szanowni warto skorzystać z usług tej firmy.Nie musiałem się wysilać z papierami . Wszystko ogarnięte z ubezpiecztcielem bez mojego udziału, bez proszenia się i za rozsądne pieniądze.Polecam w 100%
Dominika FrygiesDominika Frygies
19:57 17 Jan 22
Profesjonalne podejście do sprawy. Wszystko załatwione szybko i bez zbędnych problemów. Dobrze że trafiłam na Pana Tomasza i nie musiałam sama załatwiać tych wszystkich formalności. Jeszcze raz dziękuje i serdecznie POLECAM!!
Paulina KosimPaulina Kosim
16:48 29 Dec 21
Firma godna polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Sprawne przeprowadzenie całego procesu likwidacji szkody. Dostarczenie auta zastępczego w szybkim czasie. Auto zastępcze zadbane, sprawne technicznie, komfortowe. Serdecznie polecam.
js_loader
Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w kwestii odszkodowań. Chętnie podejmiemy się Twojej sprawy - zajmiemy się nią kompleksowo i co najważniejsze skutecznie.