Wynajem samochodów

Home Auta zastępcze

Auta zastępcze - wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów cieszy się z roku na roku coraz większą popularnością i uznaniem wśród wielu użytkowników. Coraz bardziej atrakcyjne warunki wypożyczenia aut powodują, że na taki krok decyzje się coraz więcej osób. Wiele sytuacji wymaga od nas posiadania auta. Co powinniśmy wiedzieć o wypożyczalniach? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

Uzyskaj pomoc:
tel. 781 708 007

Auta zastępcze:
tel.: 781 668 007

Potrzebujesz auta zastępczego? Możemy zaoferować Ci dobrej jakości, w pełni wyposażone i dostępne od ręki samochody na wynajem. Zapewnimy Ci szybką i sprawną pomoc. Nasze doświadczenie w wynajmie samochodów zastępczych oraz profesjonalna kadra pracownicza dają gwarancję powrotu na drogę bez zbędnych komplikacji.

 

Auto zastępcze – jak uzyskać pomoc?

 

Miałeś wypadek, kolizję lub stłuczkę i zastanawiasz się, gdzie możesz uzyskać pomoc? W uchwale z 2011 roku Sąd Najwyższy orzekł, że osobom poszkodowanym należy się zwrot celowych oraz ekonomicznie uzasadnionych wydatków za wypożyczenie pojazdu zastępczego (III CZP 05/11).

Dlatego nie bój się korzystać ze swoich praw. Jeśli Twoje auto zostało uszkodzone do tego stopnia, że nie nadaje się już do użytkowania, możesz liczyć na możliwość najmu samochodu zastępczego. Skontaktuj się z nami, a nasz przedstawiciel odpowie Ci na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

Samochód zastępczy z OC sprawcy

 

Samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje każdemu poszkodowanemu w wypadku kolizji drogowej, jeśli sprawca wypadku przyznaje się do winy. Wypożyczenie auta zastępczego należy się zarówno osobom prywatnym, jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 

Jeśli auto jest Ci niezbędne do pracy, to wynajem pojazdu zastępczego ograniczy zwiększenie szkody, która może wynikać z braku możliwości prowadzenia działalności gospodarczej.  Samochód zastępczy należy się również każdemu, dla kogo korzystanie z auta jest niezbędne do zaspokojenia korzyści życiowych i konsumpcyjnych.

 

Auto z OC sprawcy udostępniane jest na okres naprawy Twojego samochodu lub czas niezbędny do zakupu nowego pojazdu. Wynajęty samochód nie może być wyższej klasy cenowej, niż ten, który uległ zniszczeniu w wyniku wypadku. Wypożyczenie samochodu zastępczego z OC sprawcy jest rozliczane bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

 

Auto zastępcze z AC/Assistance

 

Jeśli to Ty byłeś sprawcą wypadku, miałeś awarię w trasie lub Twój samochód został skradziony, a masz wykupione ubezpieczenie Autocasco lub Assistance z opcją zwrotów kosztów za wypożyczenie samochodu zastępczego, to również masz gwarancję wynajmu auta z naszej wypożyczalni na koszt ubezpieczyciela. Zgłoś się do nas i indywidualnie ocenimy Twoją sytuację, żeby Ci pomóc.

Zadzwoń
PO WYPADKU
Pomożemy Ci od A do Z.
tel. 781 708 007
tel. 781 668 007

Opinie Klientów:

Waldemar SzpotkowskiWaldemar Szpotkowski
16:02 02 Feb 22
Polecam z czystym sumieniem.Pan Tomek zajął się obsługą po wypadku od A do Z. Auto zastępcze bardzo czyste i zadbane. Pełen profesjonalizm.Jeszcze raz dziękuję!
Grzegorz KościakGrzegorz Kościak
15:45 19 Jan 22
Super firma, uczciwość, życzliwość, sedeczność, współczucie i chęć niesienia pomocy, to dobra cecha ktora ich wyróżnia ze dzisiejszego biznesowego świata. Polecam 👍
Aleksander SzczuckiAleksander Szczucki
20:37 17 Jan 22
Szanowni warto skorzystać z usług tej firmy.Nie musiałem się wysilać z papierami . Wszystko ogarnięte z ubezpiecztcielem bez mojego udziału, bez proszenia się i za rozsądne pieniądze.Polecam w 100%
Dominika FrygiesDominika Frygies
19:57 17 Jan 22
Profesjonalne podejście do sprawy. Wszystko załatwione szybko i bez zbędnych problemów. Dobrze że trafiłam na Pana Tomasza i nie musiałam sama załatwiać tych wszystkich formalności. Jeszcze raz dziękuje i serdecznie POLECAM!!
Paulina KosimPaulina Kosim
16:48 29 Dec 21
Firma godna polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Sprawne przeprowadzenie całego procesu likwidacji szkody. Dostarczenie auta zastępczego w szybkim czasie. Auto zastępcze zadbane, sprawne technicznie, komfortowe. Serdecznie polecam.
js_loader
Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w kwestii odszkodowań. Chętnie podejmiemy się Twojej sprawy - zajmiemy się nią kompleksowo i co najważniejsze skutecznie.