Obsługa prawna szkody

Home Rzeczoznawca samochodowy Kłodzko

Rzeczoznawca samochodowy Kłodzko, Pomoc uprawnionego rzeczoznawcy samochodowego

Rzeczoznawcza samochodowy to odpowiednio wykwalifikowana i wyszkolona osoba, której zadaniem jest wycena samochodu, a w przypadku jego zniszczenia – wycena szkód. Dodatkowo zajmuje się on oceną stanu technicznego samochodu pod kątem dopuszczenia go do ruchu drogowego w oparciu o przepisy ruchu drogowego.

Jak do nas dojechać z Kłodzka?

Uzyskaj pomoc:
tel. 781 708 007

Auta zastępcze:
tel.: 781 668 007

Pomoc uprawnionego rzeczoznawcy samochodowego Kłodzko

Z usług rzeczoznawcy warto korzystać nie tylko w przypadku kolizji i wypadku. Jego opinia może okazać się przełomowa podczas zakupu samochodu z rynku wtórnego, aby sprawdził jego stan i wycenił rzeczywistą wartość, w celu uniknięcia oszustwa i podstępu nieuczciwego sprzedawcy.

 

Nieocenioną pomocą będzie również w przypadku sprzedaży samochodu, którego cena zakupu była wysoka, bądź pojazd jest unikatem. Rzeczoznawcza pomoże wyznaczyć właściwą, niezaniżoną wartość pojazdu, aby uniknąć strat.

 

Również przypadku nieszczęścia i zniszczenia samochodu jego opinia, jako niezależnego eksperta w tej dziedzinie, może zmienić decyzję o wysokości wypłaty odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Jego decyzje nie są wiążące, ale mogą okazać się decydujące w takich przypadkach.

 

W sytuacji skorzystania z usług naprawy pojazdu rzeczoznawca samochodowy oceni czy naprawa została wykonana w sposób dostateczny, oraz czy wymagany jest dalszy serwis pojazdu.

Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w kwestii odszkodowań. Chętnie podejmiemy się Twojej sprawy - zajmiemy się nią kompleksowo i co najważniejsze skutecznie.