Obsługa prawna szkody

Home Auta zastępcze Wrocław, Wypożyczalnia aut

Auta zastępcze Wrocław, Wypożyczalnia aut

Codziennie w Polsce dochodzi do około stu wypadków, w wyniku których uszkodzeniu ulega wiele samochodów. Po kolizji pojazd musi zostać poddany naprawie z OC lub AC sprawcy.

 

Brak auta jest dużym utrudnieniem, szczególnie dla osób, które dojeżdżają nim do pracy lub odbierają dzieci ze szkoły. Dlatego to ważne, by szybko i sprawnie uzyskać odpowiednie auto zastępcze. A kiedy i gdzie można się ubiegać o taki samochód?

Jak do nas dojechać z Wrocławia?

Uzyskaj pomoc:
tel. 781 708 007

Auta zastępcze:
tel.: 781 668 007

Wypożyczalnia aut Wrocław

Kiedy można się ubiegać o samochód zastępczy?

 

Auto zastępcze należy się każdemu poszkodowanemu w wypadku niezależnie od tego, czy jest osobą prywatną, czy przedsiębiorcą prowadzącym własną działalność gospodarczą.

 

Jeśli sprawca wypadku przyznał się do winy, to przysługuje Ci samochód z OC sprawcy, który powinieneś uzyskać niezwłocznie po zgłoszeniu zapotrzebowania na taki pojazd i podaniu numeru ubezpieczenia osoby, która spowodowała wypadek.

Samochód zastępczy – wynajem auta zastępczego

Jeśli Ty jesteś sprawcą kolizji i posiadasz ważne AC, to również przysługuje Ci samochód zastępczy, który otrzymasz po podaniu numeru polisy i numeru szkody.

 

Telefon w tej sprawie możesz wykonać jeszcze tego samego dnia, w którym doszło do wypadku. Ważne, by upewnić się, że szkoda została dobrze zgłoszona i będzie poprawnie procedowana przez ubezpieczyciela. Im szybciej uzyskasz samochód zastępczy, tym mniejsze poniesiesz koszty i szybciej wrócisz do normalnego funkcjonowania.

 

Auto zastępcze z wypożyczalni samochodów

 

Stłuczka to bardzo stresująca sytuacja dla każdego kierowcy, ponieważ nieodłącznie wiąże się ze znacznymi startami materialnymi, które mogą znacząco pogorszyć komfort życia danej osoby.

 

Często pod wpływem emocji właściciel pojazdu może niedokładnie udokumentować stan samochodu lub przebieg wydarzeń, co może prowadzić do problemów z uzyskaniem odszkodowania. Poza tym firmy ubezpieczeniowe zwykle oferują podstawienie auta zastępczego, które ma nieadekwatne wyposażenie i nie jest w stanie zaspokoić potrzeb klienta.

 

OC sprawcy auto zastępcze – wynajem auta

 

Dlatego w naszej wypożyczalni znajdziesz samochód dostępny od ręki z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami. Pojazd zastępczy zostanie Ci udostępniony na czas naprawy lub do momentu, aż nabędziesz nowy samochód.

 

Auto możesz odebrać w dogodnym dla Ciebie terminie, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby samochód był doskonale przygotowany i spełniał Twoje oczekiwania.

 

Wynajem auta zastępczego – co możesz zyskać?

 

Wypożyczalnia samochodów Wrocław to miejsce, gdzie otrzymasz sprawdzony pojazd gotowy do natychmiastowego użytku. Jeśli samochód jest Twoim narzędziem pracy lub nie możesz bez niego realizować codziennych obowiązków, to zgłoś się do nas, a po krótkiej rozmowie zaproponujemy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie.

 

Pamiętaj, że wynajęty samochód nie może być wyższej klasy cenowej, niż pojazd który, uległ uszkodzeniu podczas wypadku. Nie oznacza to jednak, że wybrany model nie może mieć preferowanego przez Ciebie wyposażenia, ponieważ w naszej ofercie posiadamy samochody z automatyczną skrzynią biegów, dwustrefową klimatyzacją oraz innymi przydatnymi udogodnieniami.

 

Wypożyczalnia samochodów – auto zastępcze z OC sprawcy

 

Auta w naszej wypożyczalni są udostępniane na koszt ubezpieczyciela, dzięki czemu unikniesz zbędnych formalności zarówno przy odbieraniu, jak i przy zdawaniu pojazdu. W ramach usługi chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci dobrać idealny model auta do Twoich bieżących potrzeb.

 

Korzystając z usług naszej wypożyczalni, zyskasz nowoczesny i w pełni sprawny samochód, aby móc bezpiecznie poruszać się po drogach, w czasie, gdy Twoje auto będzie w naprawie.

 

Dodatkowo świadczymy również usługi doradcze w zakresie wyceniania szkody i uzyskania rzetelnej opinii rzeczoznawcy. W efekcie otrzymasz kompleksową pomoc prawną i efektywnie poradzisz sobie w każdej sytuacji.

Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w kwestii odszkodowań. Chętnie podejmiemy się Twojej sprawy - zajmiemy się nią kompleksowo i co najważniejsze skutecznie.